Skip to main content

Indiggo sp. z o.o. to firma logistyczno-transportowa specjalizująca się w transporcie krajowym i międzynarodowym, przewożąc towary z Europy Zachodniej do państw Europy Wschodniej oraz Azji Środkowej.
Realizowana przez nas inwestycja pozwoli na zwiększenie przepustowości towarowej oraz konkurencyjności usług świadczonych przez spółkę Indiggo.

W lipcu b.r. podpisaliśmy kontrakt na Generalne Wykonawstwo inwestycji polegającej na budowie hali magazynowej z częścią socjalną, biurowcem, instalacjami i infrastrukturą. Prace rozpoczęte zostały niedługo po zawarciu kontraktu. Obecnie trwają zaawansowane prace budowlane i instalacyjne.

Budynek magazynowy o konstrukcji stalowej zostanie obudowany płytą warstwową, wyposażony w rampy przeładunkowe, bramy, świetliki, ochronę ścian (solidne odbojnice producenta stalowi.pl) oraz posadzkę.
W budynku biurowym zostanie wykonane pomieszczenie socjalne dla obsługi magazynu oraz osobne socjalno-sanitarne dla kierowców.
Konstrukcja budynku biurowego wykonana będzie w technologii tradycyjnej – murowanej, elewacja budynku biurowego to połączenie szkła i prefabrykowanych płyt włókno-cementowych montowanych bez łączników na klej do wcześniej przygotowanego stelażu.

W ramach kontraktu wykonamy również przyłącza do budynku: prąd, woda, kanalizacja oraz place manewrowe wraz z ogrodzeniem przemysłowym terenu.