Skip to main content

Wiosną bieżącego roku z dumą zakończyliśmy budowę nowoczesnej hali produkcyjnej dla renomowanej firmy meblarskiej MEGSTYL w Kleszczowie. Cały projekt został zrealizowany w systemie Generalnego Wykonawstwa. Jesteśmy dumni, że wszystkie prace zostały ukończone zgodnie z pierwotnymi założeniami, a co więcej, udało nam się wyprzedzić ustalony harmonogram.

Warto podkreślić, że ta inwestycja była możliwa dzięki skorzystaniu z dofinansowania z programu realizowanego przez Polską Agencję Przedsiębiorczości. Cieszymy się, że Inwestor będzie mógł skorzystać z ulgi podatkowej związanej z tą inwestycją, co stanowi dodatkowy atut tej inwestycji.

Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy w pełni wesprzeć naszego Klienta na każdym etapie tej inwestycji. Nasza firma specjalizuje się również w pomaganiu klientom w uzyskaniu różnego rodzaju dofinansowań, dzięki czemu mogą oni maksymalnie wykorzystać dostępne możliwości. Dziękujemy za zaufanie i owocną współpracę, która przyczyniła się do osiągnięcia tego sukcesu naszego Klienta

Leave a Reply