Hala magazynowa Gdańsk

Największe wyzwanie stanowiło środowisko o jednej z najwyższych korozyjności (C5-I), które wymusza zastosowanie odpowiednio mocnego zabezpieczenia antykorozyjnego na konstrukcjach stalowych. W tym wypadku grubość powłok wyniosła 360 µm. Spółka Fosfory jest jednym z wiodących dostawców produktów i usług dla rolnictwa oraz branży chemicznej. Na jej zlecenie wybudowaliśmy hale magazynowe zlokalizowane w terminalu przeładunkowym, w których składowane są obecnie nawozy.

Fosfory sp. z o.o.

Zleceniodawca

2016

Rok rozpoczęcia budowy

4 miesiące

Czas trwania inwestycji

Hala magazynowa

Typ obiektu

Konstrukcja stalowa

Technologia budowy

3700 m.kw.

Powierzchnia użytkowa

Szczegóły zlecenia

Zakres zlecenia:

  • opracowanie dokumentacji projektowej dotyczącej konstrukcji stalowej
  • wyprodukowanie konstrukcji stalowych i zabezpieczenie ich przeciwko korozji
  • dostawa i montaż konstrukcji stalowych – wraz z obudową dachu i ścian
  • dostawa i montaż 10-ciu bram przesuwnych

Zastosowane materiały:

Konstrukcja stalowa zabezpieczona uprzednio antykorozyjnie systemem farb przeznaczonych do stosowania w środowiskach o korozyjności C5-I. Płyta warstwowa dachowa PWS o grubości 100 mm z powłoką CESAR, produkowana przez BALEXMETAL. Blacha elewacyjna trapezowa T35 z powłoką CESAR, produkowana przez BALEXMETAL, którą stosuje się w środowiskach o agresywnej korozyjności. Bramy przesuwne marki WIŚNIOWSKI. Świetliki dachowe ESKADE.

Galeria zdjęć

Bezpłatna wycena

Zostaw nam swoje dane osobowe i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym ekspertem oraz niezobowiązującej oferty na nasze usługi