Skip to main content

Projektowanie i budowa hal

Postaw na profesjonalistów. Zaufaj doświadczeniu i kompetencjom naszych ekspertów. Opracujemy dla Ciebie kompleksowy projekt hali, wyprodukujemy niezbędne prefabrykaty oraz wybudujemy obiekt w stanie „pod klucz”.

Atrakcyjne warunki finansowe

Dzięki kompleksowej usłudze znacząco obniżamy koszty całego projektu, co sprawia, że Twoja inwestycja staje się jeszcze bardziej opłacalna.

Indywidualne podejście

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę specyfikę Twojej działalności. Uważnie wysłuchamy Twoich potrzeb i zaproponujemy optymalne rozwiązania.

Krótki czas realizacji

Czas to pieniądz. Doskonale to rozumiemy, dlatego z POL-MET Twoja hala powstanie nawet w kilka miesięcy od momentu potwierdzenia zamówienia w stanie pod klucz!

Wsparcie ekspertów

Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na pełne zaangażowanie i wsparcie naszego zespołu. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości, zaproponujemy odpowiednie rozwiązania.

Kompleksowa usługa

Projektujemy, produkujemy, budujemy i wykańczamy hale i inne obiekty komercyjne. Jesteśmy Twoim rzetelnym partnerem na każdym etapie realizacji inwestycji.

Najwyższa jakość

Realizacja inwestycji od A do Z w oparciu o własne materiały i elementy konstrukcyjne pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość wykonania.

Nowoczesny design, funkcjonalne rozwiązania

Doświadczeni projektanci zadbają zarówno o nowatorską formę architektoniczną jak i funkcjonalną ergonomię, dzięki temu zbudujesz nowoczesny wizerunek, wyróżnisz się na rynku, zoptymalizujesz procesy operacyjne oraz zapewnisz swojemu zespołowi doskonałe warunki pracy.

Dopilnujemy każdego szczegółu. Przygotujemy pomysłową koncepcję, wykonamy wizualizacje 3D formy zewnętrznej oraz wnętrza obiektu, opracujemy skrupulatną dokumentację techniczną, zajmiemy się formalnościami.

Produkcja i realizacja

Projekt hali to dopiero pierwszy krok w Twojej inwestycji. Postaw na kompleksową realizację. Oszczędzaj czas i pieniądze. Zyskaj gwarancję najwyżej jakości konstrukcji i wykończenia, profesjonalnej obsługi oraz terminowości prac.

Produkujemy nowoczesne konstrukcje stalowe dla przemysłu i branży budowlanej. Stawiamy na zaawansowane, innowacyjne technologie, które zapewniają niezawodność materiałów w każdych warunkach. Stosujemy dedykowane zabezpieczenia przeciwpożarowe oraz antykorozyjne.

Zapewniamy generalne wykonawstwo komercyjnych inwestycji. Nadzorujemy cały proces budowy gwarantując zachowanie terminów, zgodności z projektem oraz kosztorysem. Dbamy o najwyższą jakość realizacji oraz pełne bezpieczeństwo na placu budowy.

Obsługiwane branże

Przemysł i produkcja

Hale fabryczne, przemysłowe, produkcyjne

Magazynowanie i spedycja

Hale magazynowe, logistyczne, spedycyjne, dystrybucyjne

Handel i usługi

Sklepy wielkopowierzchniowe, hale targowe, galerie handlowe, obiekty użyteczności publicznej

Bezpłatna wycena

Zostaw nam swoje dane osobowe i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym ekspertem oraz niezobowiązującej oferty dopasowanej do potrzeb Twojego biznesu.

    Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Pol-Met Sp. z o.o., Stare Iganie, ul. Akacjowa 1, 08-103 Siedlce, NIP: 8212647101, KRS: 0000962541, REGON: 364690209. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby realizacji niniejszego zapytania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).

    Nasze najnowsze realizacje

    Budynek magazynowo-usługowy w Paprotni

    Budynek produkcyjny w Kleszczowie

    Hangar na samoloty w Gdańsku