Skip to main content

Generalne wykonawstwo

Jesteśmy generalnym wykonawcą kompleksowych inwestycji budowlanych. Gwarantujemy najwyższą jakość, zachowanie ustalonych terminów oraz kosztów. Powierz nam realizację swojego projektu.

Plan inwestycji

Opracujemy szczegółowy harmonogram prac z jasno wyznaczonymi terminami oddania poszczególnych etapów projektu oraz kompetentnymi osobami odpowiedzialnymi za dotrzymanie grafiku.

 Rzetelny budżet

Przygotujemy optymalny kosztorys i będziemy czuwać nad jego realizacją zgodnie z założonymi wydatkami. Zweryfikujemy czy stosowane materiały i technologie są zgodne ze specyfikacją.

Pełna koordynacja prac

Nasi eksperci będą czuwać nad prawidłowym przebiegiem prac oraz wydajną i bezpieczną organizacją – od momentu rozpoczęcia budowy aż po oddanie obiektu do użytku.

Mamy jasne zasady działania

Jako generalny wykonawca bierzemy pełną odpowiedzialność za inwestycję. Przeprowadzamy analizę potrzeb klienta, opracowujemy precyzyjny plan, negocjujemy najlepsze warunki z dostawcami i podwykonawcami. Koordynujemy i nadzorujemy każdy etap realizacji dbając o najmniejsze szczegóły.

Mamy stały kontakt z inwestorem i informujemy go o przebiegu prac. Po skończonej budowie przekazujemy obiekt wraz z pełną dokumentacją powykonawczą oraz rozliczeniem inwestycji.

Realizacja od A do Z

Generalne wykonawstwo to tylko jeden z etapów Twojej inwestycji. Postaw na kompleksową realizację. Oszczędzaj czas i pieniądze. Zyskaj gwarancję najwyżej jakości konstrukcji i wykończenia, profesjonalnej obsługi oraz terminowości prac.

Doświadczeni projektanci zadbają zarówno o nowoczesny design jak i funkcjonalność Twojej inwestycji. Sprawdzone ekipy wybudują Twój obiekt w stanie „pod klucz” w rekordowym krótkim czasie – nawet w kilka miesięcy od momentu potwierdzenia zamówienia!

Produkujemy nowoczesne konstrukcje stalowe dla przemysłu i branży budowlanej. Stawiamy na zaawansowane, innowacyjne technologie, które zapewniają niezawodność materiałów w każdych warunkach. Stosujemy dedykowane zabezpieczenia przeciwpożarowe oraz antykorozyjne.

Obsługiwane branże

Przemysł i produkcja

Hale fabryczne, przemysłowe, produkcyjne

Magazynowanie i spedycja

Hale magazynowe, logistyczne, spedycyjne, dystrybucyjne

Handel i usługi

Sklepy wielkopowierzchniowe, hale targowe, galerie handlowe, obiekty użyteczności publicznej

Bezpłatna wycena

Zostaw nam swoje dane osobowe i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym ekspertem oraz niezobowiązującej oferty dopasowanej do potrzeb Twojego biznesu.

    Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Pol-Met Sp. z o.o., Stare Iganie, ul. Akacjowa 1, 08-103 Siedlce, NIP: 8212647101, KRS: 0000962541, REGON: 364690209. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby realizacji niniejszego zapytania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).

    Nasze najnowsze realizacje

    Budynek magazynowo-usługowy w Paprotni

    Budynek produkcyjny w Kleszczowie

    Hangar na samoloty w Gdańsku