Kariera

Szukasz ciekawej pracy pełnej ambitnych wyzwań? Dołącz do naszego zespołu!

Zapewnimy Ci możliwość pracy przy ciekawych projektach i stałego rozwoju kompetencji. Gwarantujemy dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz pracę w doświadczonym zespole.

Oczekuj atrakcyjnego wynagrodzenia adekwatnego do Twoich umiejętności i doświadczenia oraz przyjaznej atmosfery w pracy.

Kariera krok po kroku

Zaaplikuj

Prześlij nam swoje CV na adres: biuro@pol-met.com

Poczekaj na kontakt

Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą w celu umówienia spotkania.

Przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną

W trakcie rozmowy poznamy się lepiej i określimy swoje oczekiwania.

Rozpocznij pracę

Dołącz do naszego zespołu i zacznij nowy rozdział w swojej karierze zawodowej.

Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy

Dołącz do nas i stań się częścią wysoko wykwalifikowanego zespołu specjalistów. Działamy profesjonalnie, ambitnie dążąc do realizacji precyzyjnie zdefiniowanych celów.

Kierownik kontraktu

Twoje zadania to:

  • Kompleksowe zarządzanie projektem, zgodnie z postanowieniami umowy i Inwestorem oraz zasadami określonymi przez zarząd spółki
  • Współtworzenie budżetu projektu oraz jego kontrola i raportowanie realizacji do zarządu
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami oraz kontrola przebiegu realizacji zgodnie z postanowieniami umowy
  • Zarządzanie podległymi pracownikami oraz ścisła współpraca z pozostałymi komórkami organizacji w celu prawidłowej realizacji powierzonych zadań

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierownika kontraktu poparte referencjami
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane o specjalności konstrukcyjnej)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów z rodziny MS Office
  • Dobra znajomość obsługi programu CAD
  • Bardzo dobre zdolności w ocenie prac, realizacji harmonogramu i związanych z nim zagrożeń
  • Umiejętności radzenia w sytuacjach stresowych oraz kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Co  dla Ciebie:

  • Zapewniamy możliwość podejmowania samodzielnych decyzji, po okresie próbnym… 🙂
  • Wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowania
  • Udział w ambitnych i autorskich projektach
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, udział w szkoleniach, możliwość kształcenia w zakresie nauki języka angielskiego

Prześlij nam swoje CV na adres: biuro@pol-met.com

Specjalista ds. kontraktów

Główny zakres obowiązków na stanowisku:

  • Sporządzanie i negocjowanie umów dla kontraktów budowlanych z zamawiającym, podwykonawcami i dostawcami zgodnie z polityka POL-MET
  • Nadzorowanie prawidłowego przebiegu realizacji zgodnie z zawartymi umowami z Zamawiającymi i Podwykonawcami oraz kontrola rozliczeń
  • Opracowywanie, kontrola i analiza budżetów dla realizowanych inwestycji budowlanych oraz zatwierdzanie zobowiązań zgodnie z założeniami budżetowymi
  • Zatwierdzanie faktur kosztowych pod względem merytorycznym i formalnym zgodnie z zawartymi umowami
  • Przygotowywanie raportów finansowych

Wymagania od osób aplikujących na stanowisko:

  • Wykształcenie wyższe, prawnicze, ekonomia lub pokrewne
  • Doświadczenie w obszarze finansowym minimum 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość pakietów office
  • Znajomość zagadnień finansowych w budownictwie
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Komunikatywność i kreatywność
  • Samodzielność w podejmowaniu trudnych decyzji pod presją czasu

Projektant - konstruktor

Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

  • Opracowywanie projektów budowlanych konstrukcji stalowych i żelbetowych
  • Opracowywanie i przygotowywanie rysunków wykonawczych i warsztatowych konstrukcji
  • Współpraca z działami: realizacji produkcji, handlowym, koncepcyjnym
  • Współpraca przy opracowywaniu rozwiązań konstrukcyjnych mających na celu optymalizowanie rozwiązań produkcyjnych

Jakich używamy narzędzi:

  • Do analizy i wymiarowania konstrukcji: Robot Structural Analysis
  • Do projektów wykonawczych i warsztatowych:
    • Tekla
    • Advance Steel

Jakie mamy oczekiwania wobec Ciebie:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane do projektowania konstrukcji budowlanych
  • Biegła znajomość obsługi narzędzi jakimi się posługujemy w POL-MET
  • Doświadczenie w branży co najmniej 2 lata
  • Udokumentowane doświadczenie w opracowaniu projektów budowlanych wykonawczych i warsztatowych
  • Bardzo dobra znajomość norm projektowych i przepisów Prawa Budowlanego
  • Znajomość przebiegu procesu budowlanego w branży przemysłowej
  • Kreatywność

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkami
  • W związku z tworzonym nowym działem w naszej firmie, bardzo duża szansa na awans i udział w rozbudowaniu działu projektowo-konstrukcyjnego