Kariera

Dołącz do zespołu POL-MET

POL-MET to wiodący producent konstrukcji i hal stalowych z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku. Jeśli szukasz ciekawej pracy pełnej ambitnych wyzwań – dołącz do naszego zespołu.

  • Dajemy szanse na rozwój

    Zapewnimy Ci możliwość pracy przy ciekawych projektach i stałego poszerzania kompetencji. Gwarantujemy dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz współpracę z doświadczonymi ekspertami.

  • Zapewniamy korzystne warunki zatrudnienia

    Oczekuj atrakcyjnego wynagrodzenia adekwatnego do Twoich kompetencji i doświadczenia oraz przyjaznej atmosfery pracy.

Sprawdź aktualne oferty pracy
etap-ikonka

Zaaplikuj

Prześlij do nas swoje CV.

etap-ikonka

Skontaktujemy się

Nasz rekruter odezwie się do Ciebie i umówi się na spotkanie.

etap-ikonka

Przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną

W jej trakcie poznamy się i określimy swoje oczekiwania.

etap-ikonka

Zacznij pracę w POL-MET

Dołącz do naszego zespołu.

Zobacz, kogo aktualnie poszukujemy

Dołączając do POL-MET, stajesz się częścią wysoko wykwalifikowanego zespołu specjalistów. Jesteśmy profesjonalistami, ambitnie dążącymi do realizacji precyzyjnie określonych celów.

Twoje zadania to:

  • Kompleksowe zarządzanie projektem, zgodnie z postanowieniami umowy i Inwestorem oraz zasadami określonymi przez zarząd spółki
  • Współtworzenie budżetu projektu oraz jego kontrola i raportowanie realizacji do zarządu
  • Współpraca z dostawcami oraz z podwykonawcami oraz kontrola przebiegu realizacji zgodnie z postanowieniami umowy,
  • Zarządzanie podległym pracownikom oraz ścisła współpraca z pozostałymi komórkami organizacji w celu prawidłowej realizacji powierzonych zadań

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • Co najmniej dwu letnie doświadczenie na stanowisku kierownika kontraktu poparte referencjami
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane o specjalności konstrukcyjnej),
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów z rodziny MS Office,
  • Dobra znajomość obsługi programu CAD,
  • Bardzo dobre zdolności w ocenie prac, realizacji harmonogramu i związanych z nim zagrożeń,
  • Umiejętności radzenia w sytuacjach stresowych oraz kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B

Co  dla Ciebie:

  • Zapewniamy możliwość podejmowania samodzielnych decyzji, po okresie próbnym …  🙂
  • Wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowania,
  • Udział w ambitnych i autorskich projektach
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, udział w szkoleniach, możliwość kształcenia w zakresie nauki języka angielskiego

Prześlij nam swoje CV na adres: kadry@pol-met.com

Główny zakres obowiązków na stanowisku:

  • Sporządzanie i negocjowanie umów dla kontraktów budowlanych z zamawiającym, podwykonawcami i dostawcami zgodnie z polityka POL-MET;
  • Nadzorowanie prawidłowego przebiegu realizacji zgodnie z zawartymi umowami z Zamawiającymi i Podwykonawcami oraz kontrola rozliczeń;
  • Opracowywanie, kontrola i analiza budżetów dla realizowanych inwestycji budowlanych oraz zatwierdzanie zobowiązań zgodnie z założeniami budżetowymi;
  • Zatwierdzanie faktur kosztowych pod względem merytorycznym i formalnym zgodnie z zawartymi umowami;
  • Przygotowywanie raportów finansowych

Wymagania od osób aplikujących na stanowisko:

  • Wykształcenie wyższe, prawnicze, ekonomia lub pokrewne;
  • Doświadczenie w obszarze finansowym minimum 3 lata;
  • Bardzo dobra znajomość pakietów office;
  • Znajomość zagadnień finansowych w budownictwie;
  • Zaangażowanie w powierzone zadania;
  • Komunikatywność i kreatywność;
  • Samodzielność w podejmowaniu trudnych decyzji pod presją czasu.

Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

  • opracowywanie projektów budowlanych konstrukcji stalowych i żelbetowych,
  • opracowywanie i przygotowywanie rysunków wykonawczych i warsztatowych konstrukcji,
  • współpraca z działami: realizacji produkcji, handlowym, koncepcyjnym
  • współpraca przy opracowywaniu rozwiązań konstrukcyjnych mających na celu optymalizowanie rozwiązań produkcyjnych.

Jakich używamy narzędzi:

  • do analizy i wymiarowania konstrukcji: Robot Structural Analysis
  • do projektów wykonawczych i warsztatowych:
    • Tekla
    • Advance Steel

Jakie mamy oczekiwania wobec Ciebie:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia budowlane do projektowania konstrukcji budowlanych,
  • biegła znajomość obsługi narzędzi jakimi się posługujemy w POL-MET,
  • doświadczenie w branży co najmniej 2 lata,
  • udokumentowane doświadczenie w opracowaniu projektów budowlanych wykonawczych i warsztatowych,
  • bardzo dobra znajomość norm projektowych i przepisów Prawa Budowlanego,
  • znajomość przebiegu procesu budowlanego w branży przemysłowej,]
  • kreatywność

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkami,
  • w związku z tworzonym nowym działem w naszej firmie, bardzo duża szansa na awans i udział w rozbudowaniu działu projektowo-konstrukcyjnego,