Aktualności

Interesuje Cię przebieg procesu budowy? Zastanawiasz się, jakie technologie stosujemy?
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych dotychczasowych realizacjach?
W poniższych artykułach znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania oraz wiele innych, pożytecznych informacji.

Podpisaliśmy kontrakt ze spółką AGRO-WIKT z Opoczna

Do grona naszych klientów dołączyła spółka AGRO-WIKT, producent wysokiej klasy betoniarek oraz części zamiennych dla rolnictwa

Realizacja inwestycji wystartowała w maju 2017 roku, jej zakres obejmuje zaprojektowanie i budowę hali produkcyjno-magazynowej z częścią biurowo socjalną wraz z instalacjami oraz zagospodarowaniem terenu. Powierzchnia użytkowa budynków wyniesie 5400 m2, planowany termin oddania obiektu do użytkowania Inwestorowi jest na wiosnę 2018r.. Planowanie zaangażowanie w realizację inwestycji wynosi ponad 50 osób

Podpisaliśmy kolejny kontrakt ze spółką SAMBOR

Pierwszą inwestycję dla spółki SAMBOR zrealizowaliście w 2016 roku i była to hala użyteczności publicznej w technologii żelbetowo-stalowej (market Mrówka) w Malborku. Tym razem wybudujemy podobny obiekt, z tym, że w Kwidzynie.

Nawiązaliśmy współpracę ze spółką SALIX

W lutym br. do grona naszych klientów dołączyła spółka SALIX, dla której wybudujemy halę produkcyjną w Lubicach z wydzielonymi częściami biurową i socjalną.

Podpisaliśmy kolejny kontrakt z firmą KANDEL

Współpracujemy z firmą KANDEL już od 2013 roku. Dotychczas wybudowaliśmy dla nich hale stalowe o łącznej powierzchni kilkunastu tysięcy m2. Podpisany w styczniu br. kontrakt przewiduje budowę hali magazynowej w Błoniach.

Zrealizujemy inwestycję dla spółki KAPS

Spółka KAPS dołączyła do grona naszych klientów w 2014 kiedy to mieliśmy przyjemność po raz pierwszy realizować inwestycję dla tej spółki. W grudniu 2016 właściciele spółki zdecydowali się na kolejną inwestycję z nami podpisując kontrakt na budowę hali produkcyjno-magazynowej w Rzezawie.

Jak wygląda proces całego projektu?

Dzięki zespołowi doświadczonych specjalistów o szerokich kompetencjach, oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi. Doradzamy, opracowujemy dokumentację projektową, uzyskujemy wszystkie niezbędne pozwolenia, budujemy obiekt i pomagamy w oddaniu go do użytku.

Kilka informacji na temat naszych materiałów

Dobierając materiały kierujemy się ich trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne oraz estetyką, ponieważ wierzymy, że nawet hale produkcyjne powinny nie tylko nienagannie spełniać swoją funkcję, ale i dobrze wyglądać.

Zapytaj eksperta

Krok 1/2

Nasze realizacje

Zobacz jak pracujemy

Zobacz video