Aktualności

Interesuje Cię przebieg procesu budowy? Zastanawiasz się, jakie technologie stosujemy?
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych dotychczasowych realizacjach?
W poniższych artykułach znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania oraz wiele innych, pożytecznych informacji.

Zostaliśmy nagrodzeni w konkursie Orły Polskiego Budownictwa

Jubileuszowa, X edycja plebiscytu zakończyła się dla nas niesamowitym wyróżnieniem. Otrzymaliśmy Brązowego Orła w kategorii Budownictwo Przemysłowe i Specjalistyczne. Wręczenie nagród odbyło się 19 maja podczas uroczystej gali "Polska Przedsiębiorczość 2017".

Podpisaliśmy kontrakt ze spółką AGRO-WIKT z Opoczna

Do grona naszych klientów dołączyła spółka AGRO-WIKT, producent wysokiej klasy betoniarek oraz części zamiennych dla rolnictwa

Realizacja inwestycji wystartowała w maju 2017 roku, jej zakres obejmuje zaprojektowanie i budowę hali produkcyjno-magazynowej z częścią biurowo socjalną wraz z instalacjami oraz zagospodarowaniem terenu. Powierzchnia użytkowa budynków wyniesie 5400 m2, planowany termin oddania obiektu do użytkowania Inwestorowi jest na wiosnę 2018r.. Planowanie zaangażowanie w realizację inwestycji wynosi ponad 50 osób

Podpisaliśmy kolejny kontrakt ze spółką SAMBOR

Pierwszą inwestycję dla spółki SAMBOR zrealizowaliście w 2016 roku i była to hala użyteczności publicznej w technologii żelbetowo-stalowej (market Mrówka) w Malborku. Tym razem wybudujemy podobny obiekt, z tym, że w Kwidzynie.

Nawiązaliśmy współpracę ze spółką SALIX

W lutym br. do grona naszych klientów dołączyła spółka SALIX, dla której wybudujemy halę produkcyjną w Lubicach z wydzielonymi częściami biurową i socjalną.

Podpisaliśmy kolejny kontrakt z firmą KANDEL

Współpracujemy z firmą KANDEL już od 2013 roku. Dotychczas wybudowaliśmy dla nich hale stalowe o łącznej powierzchni kilkunastu tysięcy m2. Podpisany w styczniu br. kontrakt przewiduje budowę hali magazynowej w Błoniach.

Zrealizujemy inwestycję dla spółki KAPS

Spółka KAPS dołączyła do grona naszych klientów w 2014 kiedy to mieliśmy przyjemność po raz pierwszy realizować inwestycję dla tej spółki. W grudniu 2016 właściciele spółki zdecydowali się na kolejną inwestycję z nami podpisując kontrakt na budowę hali produkcyjno-magazynowej w Rzezawie.

Jak wygląda proces całego projektu?

Dzięki zespołowi doświadczonych specjalistów o szerokich kompetencjach, oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi. Doradzamy, opracowujemy dokumentację projektową, uzyskujemy wszystkie niezbędne pozwolenia, budujemy obiekt i pomagamy w oddaniu go do użytku.

Zapytaj eksperta

Krok 1/2

Nasze realizacje

Zobacz jak pracujemy

Zobacz video